• Detail firmy

IZOS LITOMYŠL s.r.o.

Základní popis

Provádíme izolační a zateplovací práce. Provádíme i izolace proti ropným produktům, zemní vlhkosti a radonu, izolace bazénů a zahradních jezírek, izolujeme střechy. Mezi další činnosti patří zednické, klempířské a tesařské práce.

Adresa

Kornice 45
570 01 Litomyšl

Okres: Svitavy
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25953354
DIČ:  CZ25953354

Výrobky, činnosti

Provádíme izolační a zateplovací práce.

Provádíme i izolace proti ropným produktům, zemní vlhkosti a radonu, izolace bazénů a zahradních jezírek,izolujeme střechy.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 461 618 740
Fax: +420 461 618 740
E-mail: izos@seznam.cz
WWW: www.izos.pardubicko.com

Kontaktní osoba

Josef Karlík - Jednatel

Mobil: 602 473 666
Mobil: 777 573 444
Další firmy v oboru

PSP izoterm s.r.o.

Specializujeme se na výrobu sendvičových panelů pro realizaci skříňových nástaveb nákladních automobilů a lehkých montovaných staveb. Nabízíme sendvičové izolační panely a samonosné sendvičové panely vyrobené z tvrdé polyuretanové pěny opláštěné skelným laminátem. Dodáváme izolační materiály jako jsou minerální vata, polyuretanová pěna a polystyren.

Michal KŘIVOHLAVÝ - ZATEPLENÍ FASÁD

Zabýváme se zateplováním panelových a rodinných domů. Nabízíme zajištění dotací z programů Zelená Úsporám - zajišťujeme vyřízení a realizaci na klíč.

TANDEM Group, spol. s r.o.

Zabýváme se revitalizací rodinných a obytných domů i průmyslových objektů. Provádíme revitalizaci budov od výměny oken a vchodových dveří, celkových oprav lodžií a balkónů, po opravy fasád a zateplení. Realizujeme průmyslové izolace tepelné, chladové izolace a zvukové izolace. V neposlední řadě stavíme sádrokartonové příčky a podhledy a střešní pláště.