• Detail firmy

HOTEL RUSTICA **

Základní popis

Levné ubytování nabízí dvouhvězdičkový hotel v lokalitě Český les ve Stráži u Tachova s restaurací, rodinná dovolená, cykloturistika, koupání, houbaření, možnost jízdy na koních (4km). V zimě lyže - sjezdovka s lanovou dráhou Přimda.

Adresa

Stráž 295
348 02 Stráž

Okres: Tachov
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  68828713

Výrobky, činnosti

Levné ubytování nabízí dvouhvězdičkový hotel

- v lokalitě Český les ve Stráži u Tachova s restaurací, rodinná dovolená, cykloturistika, koupání, houbaření, možnost jízdy na koních (4km).

Kontaktní údaje

Telefon: +420 374 780 949
Fax: +420 374 780 949
WWW: www.rustica.cz

Kontaktní osoba

Pavel Schwarcz - Majitel

Mobil: 604 653 734
E-mail: rusticahotel@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

Josef Vanický

Poskytujeme stravování pro firmy i jednotlivce v naší jídelně. Rozvoz obědů do firem po Plzni a okolí. Cateringové služby, provozování kantýn. Výhodné ceny! Mezi doplňkové služby patří objednávka občerstvení, široký sortiment, kompletní zajištění akcí. Kontaktuje nás a my přizpůsobíme naše služby Vašim přáním.