• Detail firmy

HOTEL MAGISTR

Základní popis

Nabízíme ubytování v klidném historickém centru města s vlastním uzavřeným parkovištěm. Pokoje jsou vybaveny TV a internetem. Pořádáme školení, kurzy, porady, večírky, rodinné oslavy, svatby a rauty. Klimatizována zimní zahrada.

Adresa

Dolní náměstí 345
755 01 Vsetín

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26856867
DIČ:  CZ26856867

Výrobky, činnosti

Nabízíme ubytování v klidném historickém centru

Nabízíme ubytování v klidném historickém centru Pořádáme školení, kurzy, porady, večírky, rodinné oslavy, svatby a rauty.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 411 777
Fax: +420 571 411 776
E-mail: hotelmagistr@hotelmagistr.cz
WWW: www.hotelmagistr.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Jurečka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Sportbowling, s.r.o.

Naše společnost provozuje střelnici s možností střelby z krátkých i dlouhých zbraní a bowling se dvěma dráhami a 50-ti místy k sezení. Prostory zařízení jsou vhodné pro pořádání společenských akcí. Zajišťujeme rovněž ubytování v penzionu u Růžičků v Třešti - v srdci Českomoravské vysočiny, s kapacitou 17 míst. Pokoje mají vlastní sociální zařízení a společnou kuchyňku, parkování je ve dvoře.

Ubytování jižní Čechy

Nabízíme ubytování v jižních Čechách v malebném stavení s bezbariérovým přístupem. Disponujeme 2 apartmány s kapacitou lůžek 2x 5 lůžek, s možností přistýlek. Stavení má krytý dvůr pro parkování i večerní posezení s veškerým zázemím.

PETRA AH, s. r. o.

Hotel Petra nabízí kvalitní ubytování v Liberci v atraktivní lokalitě pod Ještědem a zároveň 10 minut od centra Liberce. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi i konání firemních akcí. V celém hotelu je zajištěný bezbariérový přístup.