• Detail firmy

Hillebrant Jan

Základní popis

Montáž krovů,Palubkové a dřevěné obklady,Pokládání betonových a pálených tašek,Montáž střesních oken,Montáž žlabů a svodů,Plechové střechy,Půdní byty...

Adresa

Pivovarská 1820
509 01 Nová Paka

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66315182
DIČ:  CZ7601233453

Výrobky, činnosti

Tesařské práce,Pokrývačské práce,Klempířské práce

Montáž krovů,Palubkové a dřevěné obklady,Pokládání betonových a pálených tašek,Montáž střesních oken,Montáž žlabů a svodů,Plechové střechy,Půdní byty.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 493 599 174
E-mail: ruhill@centrum.cz
WWW: www.ruhill.cz

Kontaktní osoba

Jan Hillebrant - Jednatel

Mobil: +420 777 864 831
Další firmy v oboru

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

MAXIM house s.r.o.

Provádíme kompletní realizace střech - krovy, pokrývačské, tesařské, klempířské práce, montáž a dodání střešních oken. Dále nabízíme realizace dřevostaveb, rodinných dřevěných domů a chat, zahradních domků a chatek, altánů, podlah, půdní vestaveb či dřevěných stropů.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.