• Detail firmy

HIG geologická služba, spol. s r.o.

Základní popis

stavebně geologický a hydrogeologický průzkum, měření plání a násypů, hydrogeologický průzkum vod a zemin a sesuvná území. Rovněž provádíme průzkum pro vodní stavby, ochranných hrází a poldrů.

Adresa

Hlinky 59/142c
603 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49969986
DIČ:  CZ49969986

Výrobky, činnosti

průzkum pro vodní stavby,ochranných hrází a poldrů

stavebně geologický a hydrogeologický průzkum, měření plání a násypů, hydrogeologický průzkum vod a zemin a sesuvná území

Kontaktní osoba

RNDr. et ing. Zdeněk Grünwald - Jednatel

Další firmy v oboru

AQUA ENVIRO s.r.o.

Naše společnost zajišťuje geologické průzkumné a projekční práce. Specializujeme se na inženýrskogeologické průzkumy, hydrogeologické průzkumy, průzkumy a monitoring starých ekologických zátěží. Zabýváme se rovněž výstavbou a provozováním vodních zdrojů, retenčně vsakovacích systémů či sanací znečištění. Zajistíme výkon funkce balneotechnika a hydrogeologa u zdrojů přírodních minerálních vod.

SAFETY PRO s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany. Inženýrská činnost a koordinátor BOZP na stavbách. Revize vyhrazených technických zařízení.

ZAMAT spol. s r.o.

Činnost naší společnosti je zaměřena na projekce, dodávky, montáže a servis v oblasti elektro - silnoproud, slaboproud, měření a regulace. Nabízíme průmyslové řídicí systémy renomovaných světových výrobců.