• Detail firmy

Gregor Ondřej - ALARM & TUNING

Základní popis

Kategorie Antiradary Autoalarmy Autorádia CAN BUS moduly Centrální zamykání Dálkové ovládání centrálního zamykání Denní svícení Diodové LED pásky

Adresa

Na Potoce 218/22
500 11 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86704303
DIČ:  CZ8307113122

Výrobky, činnosti

sortiment

Antiradary,Autoalarmy,Autorádia,CAN BUS moduly,Centrální zamykání,Dálkové ovládání centrálního zamykání,Denní svícení,Diodové LED pásky

Kontaktní údaje

Mobil: 777 184 505
E-mail: alarmtuning@seznam.cz
WWW: www.alarmtuning.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Gregor - Majitel

Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.