• Detail firmy

GÖTZ - služby s.r.o.

Základní popis

Nabídka čisticích a úklidových prací pro administrativní a výrobní prostory a kanceláře. Provádění zabezpečení ochrany a ostrahy majetku.

Adresa

Bendova 26
301 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  63076641
DIČ:  CZ63076641

Výrobky, činnosti

Nabídka čisticích a úklidových prací

Nabídka čisticích a úklidových prací pro administrativní a výrobní prostory a kanceláře. Provádění zabezpečení ochrany a ostrahy majetku.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 918 885
Mobil: +420 602 466 274
Fax: +420 377 918 885
E-mail: goetzcz@volny.cz
WWW: www.goetz-dienste.com

Kontaktní osoba

Pavel Ruml - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NEŽÁRKA, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní úklidové služby. Provádíme jednorázové - generální i pravidelné úklidy. Služby nabízíme pro domácnosti i firmy - uklízíme výrobní haly, sklady nebo kanceláře. Používáme speciální stroje a účinnou chemii. Úklidy zajišťujeme vždy dle předchozí domluvy.

MADER Interiéry s.r.o.

Specializujeme se na prodej podlahových krytin. Nabízíme přírodní podlahové krytiny, parkety, lamináty a koberce. Veškeré podlahové krytiny pokládáme, betonový povrch před pokládkou upravíme. Prodáváme a montujeme žaluzie a markýzy, čistíme koberce a PVC. Prodáváme záclony a dekorační látky včetně látek čalounických. Sušice a jižní Čechy.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.