• Detail firmy

GEODÉZIE PODYJÍ, s.r.o.

Základní popis

Tvorba geodetických plánů a podkladů pro inženýrskou činnost, vytyčování hranic pozemků, oceňování nemovitostí a poskytování poradenství.

Adresa

Veselá 138/4
669 02 Znojmo

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26957051
DIČ:  CZ26957051

Výrobky, činnosti

Tvorba geodetických plánů a podkladů

Tvorba geodetických plánů a podkladů pro inženýrskou činnost, vytyčování hranic pozemků, oceňování nemovitostí a poskytování poradenství.

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Pelant - Jednatel

Mobil: +420 737 716 590
E-mail: geodeziezn@geodeziezn.cz
Další firmy v oboru

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

HPM ELEKTRO s.r.o.

Zabýváme se prodejem měřících přístrojů a příslušenství, poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis, u zařízení provádíme pravidelnou údržbu, kalibrace, případně potřebné opravy. Disponujeme také širokým výběrem odborné literatury a příruček potřebných pro správné používání zařízení. Využít můžete také služeb v oblasti kvalifikace, školení nebo příprav na zkoušky.

AMTECO spol. s r.o.

Dodáváme technologické linky pro dopravu, průmyslové váhy a dávkovací zařízení sypkých materiálů. Prodáváme pásové dopravníky, šoupátkové uzávěry, komorové podavače a navazující skluzové váhy. Nabízíme zařízení pro navažování a dávkování sypkých materiálů, pneumatickou dopravu pro sypké materiály, pásové podavače vážící, posuvná zařízení pro železniční vlečky.