• Detail firmy

G.FOX security services s.r.o.

Základní popis

Poskytování služeb bezpečnostního charakteru jako jsou fyzická ostraha objektů, doprovody a přepravy peněz. Ochrana motorových vozidel proti krádeži.

Adresa

Gen. Klapálka 1539
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  18620302
DIČ:  CZ18620302

Výrobky, činnosti

Poskytování služeb bezpečnostního charakteru

Poskytování služeb bezpečnostního charakteru jako jsou fyzická ostraha objektů, doprovody a přepravy peněz.

Kontaktní údaje

E-mail: gfox@gfox.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Svatý - Jednatel

Mobil: +420 603 819 640
Další firmy v oboru

HONDL GLOBAL SERVICES, a.s.

Zabýváme se službami v oblasti provozní správy nemovitostí, průmyslového úklidu, čištění a údržby zeleně. Provádíme generální úklidy, údržbu venkovních ploch, úklid bytových domů, služby průmyslového úklidu, generální úklid po stavbě, údržbu a zakládání zeleně, ostrahu objektů, dodávku hygienického servisu, realizaci hotelového servisu, deratizaci, dezinsekci, dezinfekci a mnoho dalšího.

RA + spol., s.r.o.

Zabýváme se ostrahou objektů, doprovodem a ochranou osob, převozem finančních hotovostí a jiných cenin. Nabízíme zprostředkování realizace elektronického zabezpečení.

M2 SECURITY s.r.o.

Jsme nejstarší a největší bezpečnostní služba na Kolínsku. Nabízíme komplexní služby v oblasti ochrany majetku a osob: ochrana firem i domácnostní, pořízení zabezpečovací techniky za výhodné ceny, montáž techniky, napojení na pult centralizované ochrany (PCO) s vlastní zásahovou jednotkou a následnou ochranu objektu 24/7, kamerové systémy a satelitní monitoring a ochranu vozidel.