• Detail firmy

FUNK s.r.o.

Základní popis

Hlavní činností firmy je zasklívání lodžií. Na zasklívání lodžií používáme bezrámový systém Optimi-Kvadro. Zasklíváme a zastřešujeme i terasy, pergoly, balkóny. Zasklíváním lodžií se věnujeme od roku 1995. Dále se zabýváme prodejem a montáží žaluzií.

Adresa

Vidimská 732/1
181 00 Praha 8 - Čimice

Okres: Praha 8
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  41194705
DIČ:  CZ41194705

Výrobky, činnosti

Hlavní činností firmy je zasklívání lodžií.

Na zasklívání lodžií používáme bezrámový systém Optimi-Kvadro. Zasklíváme a zastřešujeme i terasy, pergoly, balkóny.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 636 665
E-mail: funksro@centrum.cz

Kontaktní osoba

Roman Sova - Jednatel

Pavel Mendrala - Jednatel

Další firmy v oboru

DV STAKON, spol. s r.o.

DVEŘE, OKNA. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem výrobků fa DORMA. Dodáváme horní a podlahové dveřní zavírače, zámky, panikové uzávěry, regulátory postupného zavírání i elektromagnety. Nabízíme kování i příslušenství pro skleněné posuvné dveře a stěny. Dále komponenty na automatické posuvné dveře i sprchové kouty. Kompletní nabídka zboží na www.

Petr JIRÁNEK

Nabízíme dodávky a montáže plastových, hliníkových a dřevěných oken a dveří včetně zednických prací. Zajišťujeme sádrokartonářské práce, obkladačské práce, natěračské práce, bourací a úklidové práce.

DOMINO - promont, spol. s r.o.

Nabízíme kompletní stavební práce na klíč. Realizujeme novostavby, rekonstrukce obytných i komerčních prostor, stropy z železobetonových panelů, rekonstrukce historických objektů, vybudování přípojek, renovace plochých i šikmých střech. Dodáváme stavebnicové systémy pro dřevostavby, obvodová zdiva, šikmé i ploché střešní krytiny, asfaltové hydroizolační pásy, provětrávané fasády a mnoho dalšího.