• Detail firmy

EUROPLAST & Co. s.r.o.

Základní popis

Velkoobchod pro školní a kancelářské potřeby, hygienu a obalový materiálchráněná dílna | možnost poskytnutí náhradního plnění

Adresa

Ovčárecká 855
280 02 Kolín

Okres: Kolín
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27503551
DIČ:  CZ27503551

Výrobky, činnosti

Kancelářské potřeby a doplňky

Velkoobchod pro školní a kancelářské potřeby, hygienu a obalový materiálchráněná dílna | možnost poskytnutí náhradního plnění

Další firmy v oboru

TEXPO-CZ s.r.o.

Působíme na trhu již více než 15 let. Mezi naše prioritní zaměření patří prodej spotřebního materiálu pro tisk a kancelář. Zaměřujeme se především na originální a kompatibilní náplně do tiskáren, tonery do kopírek, kancelářské potřeby a prezentační techniku, jako jsou např. tabule, flipcharty, promítací plátna, skartovačky nebo laminátory. Obchodujeme se zákazníky z celé ČR i SR.

ANNART - Anna Polomová

Společnost je exkluzivním prodejcem výrobků tradiční slovenské sklářské firmy. Zároveň také patří mezi významné světové výrobce kvalitního domácenského skla a také sortimentu pro gastronomii a hotely. Nabízíme strojovou výrobu sklářských výrobků a také prodej sklářských výrobků ruční foukanou technikou. Nabízíme k prodeji nápojové sklo, karafy, vázy, misky a další. Prodej v Praze.

POPROKAN s. r. o.

Zajišťujeme velkoobchodní a maloobchodní prodej kancelářských a školních potřeb. Nabízíme kancelářské doplňky, obalový materiál, spotřební kancelářský materiál, kancelářský nábytek, učebnice a školní nábytek, drogerii či občerstvení pro kanceláře. Poskytujeme náhradní plnění.