• Detail firmy

ELMAT Jičín, s.r.o.

Základní popis

VŠE PRO NÁROČNÉ ODBĚRATELE (vše, co nelze běžně sehnat) Kompletní služby pro průmysl i občanskou vybavenost • topná tělesa do akumulačních kamen, bojlerů apod. • zemnicí dráty, pásky, zemnicí materiál, tyče

Adresa

17.listopadu 362
506 01 Jičín

Okres: Jičín
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25924869
DIČ:  CZ25924869

Výrobky, činnosti

PRODEJ ELEKTRO-MATERIÁLU

kabely, vodiče,rozvodnice (rozvodné skříně),jističe, pojistky, chrániče,elektroinstalační materiál - kabelové žlaby,trubky, lišty,nářadí

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 384 137

Kontaktní osoba

Jiří Kůtek - Jednatel

Mobil: 604 235 318
Další firmy v oboru

ProPS, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu gumárenských směsí, pryžových směsí a kabelové konfekce. Nabízíme pryžové směsi a kabely, silikonové kabely a vodiče, speciální kabely, opletené kabely a vodiče, prodlužovací kabely, flexibilní přívody apod. Rovněž dodáváme izolační materiály jako jsou izolační trubičky, smrštitelné dutinky, pletené dutinky, značicí dutinky, těsnicí profily, izolační pásky apod.

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

Tachografy Ostrava s.r.o.

Zabýváme se prodejem digitálních i analogových tachografů a nejrůznějšího příslušenství. Dodáváme tachografy, induktivní, rotační a KITAS snímače, tachografové kotouče, termopapíry, kabely ke KITAS snímači tachografů, pancéřové kabely a mnoho dalšího. Realizujeme rovněž opravy analogových tachografů.