• Detail firmy

ELEKTRO SVÍTIDLA s.r.o.

Základní popis

Autorizovaný dovozce a distributor svítidel a světelných zdrojů

Adresa

Benešovská 89
390 03 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26045338
DIČ:  CZ26045338

Výrobky, činnosti

Svítidla

Autorizovaný dovozce svítidel a světel. zdrojů Sylvania, Lumiance, Concord. Dále dodáváme Beghelli-Elplast, Bega, Disano, Egoluce, Fosnova, Goccia.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 385 721 144
Fax: +420 385 732 463
E-mail: obchod@elektrosvitidla.cz
WWW: www.elektrosvitidla.cz

Kontaktní osoba

Pavel Vičan - Jednatel

Mobil: +420 775 189 688
Další firmy v oboru

Miloš Sichinger - ELEKTROSLUŽBA

Zabýváme se prodejem elektroinstalačního materiálu. V nabídce máme přes 8 400 položek elektroinstalačního materiálu všeho druhu, elektrospotřebičů a měřicích přístrojů, spojovacích kabelů pro TV/audio/video, apod. Domácí telefony a jejich montáže + prodej pro bytové jednotky i panelové domy. Vimperk, Prachatice.

HALLUX s.r.o.

E-shop specializující se na prodej osvětlení a svítidel. Nabízíme interiérová i exteriérová svítidla různých typů od různých dodavatelů. Náš sortiment zahrnuje svítidla od nejlevnějších až po luxusní, v moderním, klasickém i retro provedení, bodová svítidla i LED osvětlení. Vyberte si z široké nabídky svítidel pro Váš dům, byt či provozovnu a staňte se našim spokojeným zákazníkem!

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.