• Detail firmy

EKODLAŽBA, spol. s r.o.

Základní popis

Hlavní činností společnosti Ekodlažba,spol.s r.o.je provádění a rekonstrukce dopravních staveb a městských komunikací,odborné dlaždičské práce,a to se specializací na dlažební materiály z přírodního kamene.Samozřejmostí jsou dodávky staveb "na klíč".

Adresa

Purkyňova 99
660 90 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  60727306
DIČ:  CZ60727306

Výrobky, činnosti

Zemní práce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 532 045 185
Fax: +420 532 045 185
E-mail: edlazba@seznam.cz
WWW: www.ekodlazba.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Skopal - Jednatel

Mobil: 733 323 345

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ALIA elektro s.r.o.

Zabýváme se elektromontážními pracemi, montáží bezpečnostních systémů, strukturované kabeláže, hromosvodů, telefonních a TV rozvodů. Zajišťujeme také rekonstrukce objektů v rozsahu středního stavebnictví, údržbu a servis objektů

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

Ing. Jaromír Medek - Moravský zeměvrtný závod

Činnost společnosti je zaměřena na geologické práce. Specializujeme se na hluboké vrty do hloubky cca 200 m a hloubení studní zejména v nesoudržných horninách (jíly, písky, štěrky apod.). Dále provádíme sanační práce, inženýrsko-geologické a hydrogeologické průzkumy, čerpací zkoušky a mnoho jiného. Věnujeme se rovněž likvidacím ekologických havárií. Popis všech služeb naleznete na našich www.