• Detail firmy

Eckert & Ziegler Cesio s.r.o.

Základní popis

Výroba, import, export uzavřených radioaktivních zářičů, služby související s jejich užíváním, výroba a likvidace požárních hlásičů.

Adresa

Radiová 1122/1
102 00 Praha 10

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45274584
DIČ:  CZ45274584

Výrobky, činnosti

Radioaktivní zářiče pro průmysl

Eckert&Ziegler Cesio je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců a dodavatelů radioaktivních zářičů pro průmyslové,analytické a medicinální aplice.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 008 235
Telefon: +420 267 008 413
Fax: +420 267 008 424
E-mail: cesio@ezag.com
WWW: www.ip-cesio.com

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Šimmer - Jednatel

Další firmy v oboru

ZEOLITEN s.r.o.

Specializujeme se na dodávku hydraulicky ovládaných přístrojů stavebních strojů v České i Slovenské republice. Hlavním obchodním a dodavatelským partnerem je německá společnost s více jak 40-ti letou tradicí, Kinshofer GmbH Marienstein. V naší provozovně vyrábíme rámy výrobních a pracovních strojů, svařované konstrukce i skříně rotorů různých velikostí ze základních materiálů.

M connections, s.r.o.

Poskytujeme služby požární ochrany a dodávky protipožárního zabezpečení. Nabízíme připojení PCO pro hasičské záchranné sbory, klíčové trezory požární ochrany, elektrické požární signalizace, okamžitý výjezd hasičské techniky, požární dozor, posouzení požárního rizika a požární zabezpečení staveb, dodávku protipožární technologie a systémů - elektrické požární a zabezpečovací signalizace a další.

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.