• Detail firmy

Dvořák Miloš, Ing. - CK DIAMANT

Základní popis

Vážení a milí klienti, chtěl bych Vás ubezpečit, že děláme vše pro naplnění naší firemní filosofie : nabídnout Vám naše služby ve vysoké kvalitě za přijatelné ceny s osobním, kvalifikovaným přístupem našich pracovníků ke každému zájemci.

Adresa

Starobrněnská 289/7
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47941243
DIČ:  CZ530930049
  • Služby

Výrobky, činnosti

Pobytové zájezdy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 216 936
Fax: +420 542 216 938
E-mail: diamantclub@ck-diamant.cz
WWW: www.ck-diamant.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miloš Dvořák - Majitel

Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Poskytujeme komplexní cestovní služby pro zajištění Vašich turistických i obchodních cest. Nabízíme rezervace letenek online 24 hodin denně, pronájem aut v zahraničí, zajištění parkování na letišti v Praze a Vídni a samozřejmě také komplexní vízový servis. Zprostředkováváme zahraniční zájezdy a dovolené na míru.

Chadbalon - let balonem

Specializujeme se na lety horkovzdušným balónem. Nabízíme vyhlídkové lety pro jednotlivce, páry nebo skupiny až o 8 osobách. Vyhlídkové lety zajišťujeme horkovzdušnými balóny Chad a Kašpárek po téměř celém území České republiky.

CZECH SPORT TRAVEL s.r.o.

Naše cestovní kancelář se specializuje na všechny typy sportovních zájezdů, které mohou být individuálně přizpůsobeny požadavkům každého klienta. Nabízíme zájezdy na MS v hokeji 2017, zájezd na Manchester United a Arsenal, zájezd do Monte Carla na Rolex Masters, zájezdy na Premier League a mnoho dalších dle Vašich požadavků. Sestavíme Vám zájezd přímo na míru.