• Detail firmy

DPA s.r.o.

Základní popis

Zpracovává aktualizované digitální a tištěné mapové produkty - plány všech měst a obcí, mapy ČR a SK (od měřítka 1:10 000) a Evropských států pro GIS, Navigace, Městské informační systémy a řešení na míru pro PC, PDA přístroje a globální sítě.

Adresa

Žižkov 2852
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25436813

Výrobky, činnosti

Aktualizované digitální a tištěné mapové produkty

Kontaktní údaje

Telefon: +420 487 874 032
Fax: +420 487 874 032
E-mail: lesage@dpa.cz
E-mail: majercak@dpa.cz
E-mail: info@dpa.cz
WWW: www.dpa.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Jindřich Lesage - Jednatel

Radek Majerčak - Jednatel

Další firmy v oboru

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

ARTTEX - centrum tisku, s.r.o

Specializujeme se na sublimační tisk. Zajišťujeme tisk letáků, kalendářů, plakátů, billboardů, samolepek, vizitek apod. Rovněž nabízíme potisk pracovních oděvů, reklamních předmětů či polepy automobilů nebo oken a výloh. Realizujeme veškeré běžné zakázky z oblasti tisku, ale umíme vyhovět i netypickým požadavkům klienta, a to díky moderním technologiím, kterými naše společnost disponuje.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.