• Detail firmy

DOBRÉ PNEU s.r.o.

Základní popis

Společnost je velkoobchodním a maloobchodním prodejcem pneumatik. Je přímým dovozcem pneumatik Triangle a Chengshan. Pohodlný nákup přes on-line obchod se stavem skladu. Doručení zdarma do 24 hodin.

Adresa

Na Vyšehradě 610
384 11 Netolice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26092832
DIČ:  CZ26092832

Výrobky, činnosti

Společnost je velkoobchodním a maloobchodním

prodejcem pneumatik. Je přímým dovozcem pneumatik Triangle a Chengshan. Pohodlný nákup přes on-line obchod se stavem skladu. Doručení zdarma do 24 hod

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 324 019
Fax: +420 388 324 661
E-mail: info@dobrepneu.cz
WWW: www.dobrepneu.cz

Kontaktní osoba

Václav Částka - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Josef Svoboda - Kovoobrábění

Činnost naší společnosti je zaměřena na zakázkovou kovovýrobu. Provádíme montážní práce zámečnické. Vyrábíme plastové výrobky na vstřikolisu, zajišťujeme rovněž výrobu příslušenství k motokárám.

KALDO s.r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba valníkových a skříňových nástaveb pro vozidla a přívěsy všech hmotností. Vyrábíme rovněž kontejnery a nosiče kontejnerů. Zajišťujeme instalace hydraulických nakládacích jeřábů a nosičů kontejnerů jiných výrobců. Součástí poskytovaných služeb je i zámečnická výroba a autodoprava. Více informací o naší činnosti naleznete na webových stránkách firmy.

Roman Brabec

Hlavním zaměřením naší firmy jsou opravy vznětových motorů. Provádíme opravy, seřizování, kontroly, montáže a demontáže vstřikovacích čerpadel níže uvedených značek. Dále seřizujeme a vyměňujeme vstřikovací trysky, kontrolujeme předvstřiky, seřizujeme a opravujeme motory, kontrolujeme a vyměňujeme rozvody. Součástí poskytovaných služeb je rovněž diagnostika vozidel a prodej náhradních dílů.