• Detail firmy

CK ALINEA

Základní popis

Specializujeme se na poznávací autokarové zájezdy do Francie a Itálie (Azurové pobřeží, Provence), letecky Paříž, Řím, Londýn, Barcelona a Florencie s průvodcem (eurovíkendy). Nabízíme tématické a školní zájezdy na zahraniční veletrhy a konference.

Adresa

Kobližná 47/19
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40447430
DIČ:  CZ496018080
  • Služby

Výrobky, činnosti

Poznávací autokarové zájezdy do Francie a Itálie

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 134 238
Fax: +420 542 134 238
E-mail: info@ckalinea.cz
WWW: www.alinea.cz

Kontaktní osoba

PhDr. Anna Bruzlová - Majitel

Mobil: +420 602 704 059
Další firmy v oboru

FRESCO TRAVEL, s.r.o.

Zajišťujeme online prodej letenek. Specializujeme se na levné letenky do celého světa, low cost letenky nízkonákladovými leteckými společnostmi. Výběr a rezervace dovolené, pobytů a ubytování v hotelech ve všech světových destinacích. Vízový servis, pronájem aut v zahraničí. Máme dlouholeté zkušenosti a školené cestovní konzultanty.

Terminal Hotel

Moderní tříhvězdičkový hotel. Objekt představila pro hosty, kteří cestují soukromě, obchodní a turisty. Terminal Hotel je ideálním místem pro hosty, kteří ocení svobodu pohybu. Je to jedinečné místo inspirován obrazem Wroclaw. Dáváme pocit, že v centru města přes fotografie visí v restauraci, na chodbách a hotelových pokojů.

Przedsiębiorstwo RAMATECH Sp. z o.o. Hotel Eva ***

Hotel Eva se vyznačuje krásným okolím. Nachází se na břehu řeky Visly. V blízkosti se nachází přístav, který před lety pustil na Visle plavby, kajaků a Karola Wojtyly. K dispozici našim hostům jsme také Krakov Voda tramvaje a pronajmout kánoe. Po vodními atrakcemi vás zveme na večerní slavnost v zahradě. Budeme velmi rádi, vítám vás!