• Detail firmy

CemeCon s.r.o.

Základní popis

Nanášíme kompozitní vrstvy PVD. Upravujeme povrch obráběcích nástrojů plazmovým povlakováním PVD. Vhodné na vrtáky, frézy a lisovací nástroje.

Adresa

Padochovská 1506/6
664 91 Ivančice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27710254
DIČ:  CZ27710254

Výrobky, činnosti

Nanášíme kompozitní vrstvy PVD.

Upravujeme povrch obráběcích nástrojů plazmovým povlakováním PVD. Vhodné na vrtáky, frézy a lisovací nástroje.

Kontaktní údaje

Fax: +420 539 003 502
E-mail: martin.holub@cemecon.cz
E-mail: info@cemecon.cz
E-mail: lubomir.zima@cemecon.cz
WWW: www.cemecon.cz

Kontaktní osoba

Lubomír Zima - Jednatel

Mobil: +420 774 733 611
Další firmy v oboru

Czech Machines, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a vývojem polygrafických strojů, řezaček, strojů na výsek indexu (hmatníku), protlačovaček etiket, dopravníků i setřásaček. Na našich strojích provádíme tvarový výsek a kulacení rohů. Dodáváme i stroje od jiných výrobců.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.

STROJÍRNY OLŠOVEC s.r.o.

Nabízíme zakázkovou strojírenskou výrobu velmi širokého rozsahu. Výroba se dělí na zámečnický provoz a na obrobnu. V zámečnickém provoze nabízíme od drobných zámečnických prací až po kompletní stavbu strojů a svařenců do hmotnosti 10 tun. Obrobna disponuje rozsáhlým strojním vybavením od soustruhů, frézek, obráběcích center až po frézky portálové, horizontální vyvrtávačky a svislé soustruhy.