• Detail firmy

BIOINVEST, s.r.o.

Základní popis

Dodávka, prodej, kotle, spalování, biomasy, Poradenství, oblasti, energetiky

Adresa

Stráže 3662
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26308835
DIČ:  CZ26308835
Rok založení:  2002
  • Velkoobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

energetika

Dodávka, prodej, kotle, spalování, biomasy, Poradenství, oblasti, energetiky.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 005 422
Fax: +420 577 005 413
E-mail: info@bioinvest.cz
WWW: www.bioinvest.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ivan Doubrava - Jednatel

Eva Štauderová - Jednatel

Další firmy v oboru

BIOMAR Marcin Biechowski

Jsme společnost zabývající se Instalatorstwa fotovoltaiku a solární kolektory. Naše společnost je známá pro zavádění obnovitelných zdrojů energie. Rádi bychom, aby se ve vaší domácnosti nastala šetří energii. Neustále rozvíjí své aktivity. Máme skupinu důvěryhodných a spokojených zákazníků v celé polské, jakož i za jejími hranicemi. Zveme vás ke spolupráci.

PDE s. r. o.

Naše činnost zahrnuje správu objektů a kompletní energetický management pro kontrolu a snížení nákladů. Služby poskytujeme v oblastech energetického poradenství a engineeringu, vyhotovujeme průkazy energetické náročnosti budovy, nabízíme dotace a program Nová zelená úsporám, kontrolujeme kotle a klimatizace, optimalizujeme náklady, zajišťujeme měření termokamerou, zpracováváme energetické audity.

PLANSTAV a.s.

Zabýváme se projektováním bytové výstavby, nástaveb, vestaveb a novostaveb bytových domů, rekonstrukcí objektů, rodinných domů, ubytoven, zdravotních středisek, školských zařízení i výrobních hal, zateplení panelových domů. Zajistíme podklady pro program "Zelená úsporám". Součástí poskytovaných služeb je i poradenství. Nabízíme komunikaci se státní správou, podání žádostí na stavební úřad apod.