• Detail firmy

BIOANALYTIKA CZ, s.r.o.

Základní popis

rozbory všech typů vod, zemin, kalů, kompostů a surovin na jejich výrobu, pevných i kapalných odpadů, dále pak měření emisí stacionárních zdrojů

Adresa

Píšťovy 820
537 01 Chrudim

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25916629
DIČ:  CZ25916629

Výrobky, činnosti

rozbory všech typů vod, zemin, kalů, kompostů a su

rozbory všech typů vod, zemin, kalů, kompostů a surovin na jejich výrobu, pevných i kapalných odpadů, dále pak měření emisí stacionárních zdrojů

Kontaktní osoba

Eva ing. Novotná - Jednatel

Mobil: 606 672 098

Miloš Čmelík

Josef Drahokouipl - Jednatel

Jiří ing. Vala - Jednatel

Pavel Vančura

Další firmy v oboru

Jan Zahradník

Studnařskou činností se zabýváme již více než 10 let. Specializujeme se na opravy a čištění kopaných studní, instalace a opravy ručních pump, zajišťujeme dodávky, montáž a výměny čerpadel. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž čerpací zkoušky včetně protokolu a kompletních rozborů pitné vody. Ceník naleznete na našich webových stránkách. Pro více informací nás kontaktujte.

MONITORING s.r.o.

Poskytujeme komplexní laboratorní služby v oblasti ekologie a ochrany životního prostředí. Provádíme chemický rozbor vody, rozbory pitné vody, rozbory vody bazénů, rozbory odpadů a odpadních vod, testy alkoholu na metanol, rozbory sedimentů z rybníků, rozbory zemin a zemědělské půdy a mnoho dalšího.

GEOTREND s.r.o.

Naše společnost zajišťuje průzkumy pro zakládání všech typů staveb a ložiskové průzkumy stavebních materiálů. Součástí poskytovaných služeb je geotechnický dozor na stavbách. Věnujeme se rovněž vyhledávání zdrojů podzemní vody. Pro více informací o nabízených službách navštivte naše internetové stránky, kde naleznete i ceník prováděných prací.