• Detail firmy

Baraš Zdeněk, Mgr. - STOLAŘSTVÍ BARAŠ

Základní popis

Výroba a montáž eurooken, kastlových a rámových oken, interiérových i vchodových dveří, zahradního a interiérového nábytku z masivu.

Adresa

Dlouhá 314
664 71 Veverská Bitýška

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  69754870

Výrobky, činnosti

specializuje na výrobu eurooken

specializuje na výrobu eurooken, kastlových a rámových oken, interiérových, vchodových i posuvných dveří a garážových vrat z masivního dřeva.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 549 420 185
Fax: +420 549 420 185
E-mail: info@baras.cz
WWW: www.baras.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Zdeněk Baraš - Majitel

Mobil: 606 805 940
Další firmy v oboru

RUDOLF VALACH - DŘEVOVÝROBA

Specializujeme se na dřevovýrobu. Naší hlavní činností je výroba palet, přepravních beden a dřevěných roštů. Snažíme se vyhovět našim zákazníkům, zakládáme si na individuálním přístupu a komunikaci. Vyhovíme Vašemu přání a vyrobíme zboží přímo na míru.

ZETO group s.r.o

Zajišťujeme kompletní truhlářské a stolařské práce na zakázku. Provádíme formátování velkoplošných materiálů, výrobu nábytkových dílů, výrobu nábytkových dvířek, zpracování návrhů interiérů, olepování hran ABS apod. Dodáváme kvalitní materiály pro výrobu nábytku, plošné materiály, laminátové desky, kuchyňské pracovní desky a mnoho dalšího.

Josef VLACH

Zajišťujeme dodávky stavebního a truhlářského řeziva. Prodáváme řezivo jehličnaté i listnaté, obkladové a podlahové palubky, lišty, OSB, QSB a další. Námi dodávané řezivo je v prvotřídní kvalitě, vyrobeno z kulatiny I. a II. jakostní třídy, výhradně z ČR. Při výrobě používáme klasické i moderní technologie a postupy. Zboží, které nemáme skladem, lze objednat. V případě zájmu zajistíme i dopravu.