• Detail firmy

AZ AQUA-GARDEN, s.r.o.

Základní popis

Vyhledávání vodního pramene Vrtání nových studní Vyhloubení šachty a přípojky Osazení skruží a potrubí Prohlubování stávajících studní Dodávky čerpadel, vodáren včetně montáže Návrhy a realizace závlahových systémů

Adresa

Mezi Mosty 1793
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  27496767
DIČ:  CZ27496767
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vyhledávání vodního pramene

Kontaktní údaje

Mobil: 776 325 300
E-mail: az.aqua.garden@seznam.cz
WWW: vrty-studny.servis.cz

Kontaktní osoba

Daniel Hromádko - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

MORAVSKÁ VÝROBNÍ a.s.

Hlavním zaměřením naší společnosti je výroba samonivelačních potěrů. Realizujeme lité, průmyslové a epoxidové podlahy a sádrové omítky. Zajišťujeme rovněž pronájem stavební mechanizace a lešení. V neposlední řadě se věnujeme developerské činnosti.

I S P s.r.o.

Nabízíme služby stavební firmy. Zajišťujeme výstavbu rodinných a bytových domů, realizaci železobetonových konstrukcí, půdních vestaveb, vestaveb osobních výtahů, opravy fasád a mnoho dalšího.

Truhlářství Vavřík, s.r.o.

Nabízíme zakázkové tesařské práce a výrobu truhlářských výrobků. Realizujeme stavbu zahradních domků, pergol a altánů, vestavěné skříně, zakázkový interiérový nábytek, výrobu schodů na míru, výrobu kompletní střechy, výrobu dřevěných polic, regálů a stolů a také nejrůznější dřevěné výrobky na zakázku. Specializujeme se na renovace starého nábytku.