• Detail firmy

Autosklo - servis Šorm, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se veškerými službami v oboru autoskel - opravy, montáže, prodej - a to jak na osobní, tak také nákladní automobily a autobusy, či na zemědělské a stavební stroje.

Adresa

Horská 11
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25945696
DIČ:  CZ25945696
  • Služby

Kontaktní osoba

Oldřich Šorm - Jednatel

Mobil: 603 580 551

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AutoRing

Specializujeme se na internetový prodej autodílů a autodoplňků pro všechny značky aut. Naleznete u nás také nářadí a příslušenství pro zahradu. Pravidelně vytváříme nové akční nabídky, poskytujeme odborné poradenství a rychlé dodací lhůty.

VAPOS spol. s r.o.

Jsme výrobcem výklopných i pevných tažných zařízení k osobním vozidlům. Vyvíjíme a navrhujeme technologie a obráběcí stroje. Produkujeme zakázkovou výrobu přesných strojírenských součástí a vlastních obráběcích center.

VRATOVÉ SYSTÉMY CZ, s.r.o.

Naše společnost nabízí vratové systémy - vždy profesionální, atraktivní a bezpečná vrata! Firma zajišťuje výrobu, montáž a servis na vratové systémy. Nabízíme průmyslová vrata, garážová vrata, pohony a zámečnické doplňky. Vrata jsou vhodná pro ty nejnáročnější provozy. Nabízíme vrata sekční, posuvná, rolovací, skládací, rychloběžná. Neváhejte se na nás obrátit. Kompletní informace na www.