• Detail firmy

AP-PROJEKT spol. s r.o. Kroměříž

Základní popis

Projektování, návrhy a vizualizace bytových staveb, rodinných domků, ocelových konstrukcí skladů a výrobních a sportovních hal včetně rekonstrukce.

Adresa

Štěchovice 1320/9
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25582909

Výrobky, činnosti

Projektování, návrhy a vizualizace

Projektování, návrhy a vizualizace bytových staveb, rodinných domků, ocelových konstrukcí skladů a výrobních a sportovních hal včetně rekonstrukce.

Kontaktní osoba

Ing. Anna Pospíšilová - Jednatel

Mobil: +420 606 460 366
Další firmy v oboru

Blum-Novotest s.r.o.

Nabízíme laserové nebo dotekové sondy k měření a kontrole nástroje, měření obrobku a měřícího softwaru. Zajišťujeme kompletní technický servis včetně instalace a implementace do výroby. Dotykové sondy Blum jsou efektivním řešením ke zvýšení přesnosti a produktivity výrobního procesu.

FLOW TECH, s.r.o.

Zabýváme se návrhem, vývojem a výrobou upínacích přípravků, lisovacích nástrojů, kontrolních přípravků, jednoúčelových strojů a zařízení, strojních dílů pro různá průmyslová odvětví.

SKALI - S - ELEKTRO Zdeněk Skalka

Provádíme veškeré silnoproudé i slaboproudé elektroinstalace a elektromontáže včetně projektování. Zajišťujeme rovněž revize elektriky, spotřebičů a elektrického nářadí, výchozí a pravidelné revize hromosvodů a uzemnění i elektrorevize při kolaudacích nových staveb nebo pro přihlášky k odběru elektřiny. Kompletní informace o činnosti firmy naleznete na našich internetových stránkách.