• Detail firmy

AJ Technology, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se návrhy, výrobou a dodávkami desek plošných spojů - DPS, PCB. Provádíme zakázkové osazování, výrobu a testování elektronických dílů.

Adresa

Fanderlíkova 78
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26930358
DIČ:  CZ26930358
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Návrhy, výroba, dodávky

desek plošných spojů - DPS, PCB. Zakázkové osazování a kompletní výroba elektronických dílů včetně možnosti jejich testování.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 260 517
Telefon: +420 541 213 930
Fax: +420 541 290 522
E-mail: ajt@ajtechnology.cz
WWW: www.ajtechnology.cz

Kontaktní osoba

Ing. Anna Jurdová - Jednatel

Zdeněk Jurda - Jednatel

Další firmy v oboru

Essentra Components s.r.o.

Přední výrobce a dodavatel plastových a kovových průmyslových dílů pro široké spektrum odvětví výrobního průmyslu. Dodáváme komponenty pro výrobu strojů a zařízení, kovového a průmyslového nábytku, pro speciální vozidla a stavební a zemědělské stroje, zpracování plechů a profilů a také produkty pro podporu prodeje. Poskytujeme zdarma vzorky, modely 3D CAD a odborné technické poradenství.

BRASTRO spol. s.r.o.

Zaměřujeme se na elektroinstalační materiál pro rozvody a elektrotechnické nářadí. Nabízíme konektory pro vodiče, elektrotechnické izolované pásky, optické kabely, optické rozvaděče na omítku a sloupkové optické rozvaděče, optické konektory, optické spojky, sloupové reproduktory, směrové reproduktory, fázové zkoušečky, izolované šroubováky, pojistkové patrony, jističe, proudové chrániče atd.

ENTESIT s.r.o.

Zabýváme se výrobou příslušenství pro energetiku a telekomunikace. Dodáváme nadzemní držáky, napínače, korugované chráničky, PE trubky a široké příslušenství pro energetické nadzemní sítě a telekomunikace.