• Detail firmy

ABC Stěhovací služby FTK s.r.o.

Základní popis

Stěhovací služba,stěhovací přepravky a popruhy,skladování stěhovaných předmětů - mezisklad,nákladní autodoprava vnitrostátní i mezinárodní,úklid a vyklízení bytů,sklepů a domů.Stěhovací služby,úklidové práce a vyklízecí služby i pro firmy v ČR i EU.

Adresa

Družstevní 15
330 11 Třemošná

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26371766
DIČ:  CZ26371766
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stěhovací služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 461 974
Mobil: +420 608 222 123
Mobil: +420 777 052 777
Fax: +420 377 461 974
E-mail: kopecky@stehovacisluzby.cz
E-mail: info@stehovacisluzby.cz
WWW: www.stehovacisluzby.cz

Kontaktní osoba

Viktor Kopecký - Jednatel

Další firmy v oboru

Jaroslav Čepický

Nabízíme stěhování zejména pro zákazníky z Plzně a okolí. Provádíme stěhování a vyklízení bytů, domů, kanceláří i celých firem. Poskytujeme také expresní stěhování a stěhovací služby NONSTOP (i noční). Dále provádíme rozvoz zakoupeného nábytku včetně likvidace starého, jeho montáž či demontáž. Stěhujeme také těžká břemena (pianina, trezory). Ke stěhování využíváme dodávkový vůz Ford Transit.

Květoslava Podhajská

Nabízíme vyklízení a úklid bytových i nebytových prostor, likvidaci pozůstalostí, vyklízení půd, komor, sklepů, skladů, chat, chalup. Zajišťujeme stěhování rodinných domů, bytů nebo komerčních objektů. Zabýváme se vedením účetnictví.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.