• Detail firmy

A.U.P. - AUDIT s.r.o.

Základní popis

Nabídka auditorských, účetních, poradenských a znaleckých služeb. Kontrola účetnictví a znaleckých posudků včetně oceňování podniků.

Adresa

Vídeňská 11/127
619 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47535857
DIČ:  CZ47535857
  • Služby

Výrobky, činnosti

služby

Nabídka auditorských, účetních, poradenských a znaleckých služeb. Kontrola účetnictví a znaleckých posudků včetně oceňování podniků.

Kontaktní údaje

Mobil: 603 892 676

Kontaktní osoba

Ing. Jindřich Uhlíř - Jednatel

Další firmy v oboru

DIGAMMA Brno, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví. Zajišťujeme zpracování daňových přiznání, vedení daňové evidence, zpracování mezd, účetní audity a zpracování roční účetní uzávěrky. Poskytujeme odborné poradenství.

Ing. Hana Pyšná, DiS.

Naše daňová a účetní kancelář v Brně již více než 10 let poskytuje profesionální služby v oblasti daňového, ekonomického a podnikatelského poradenství, účetnictví, daní a mezd, a to jak právnickým, tak i fyzickým osobám. Zaměřujeme se především na malé a střední podnikatele. Zajišťujeme rovněž audity a zastupování klientů na úřadech. Hovoříme česky, anglicky a německy.

Mgr. Alžběta Jurtíková

Poskytujeme služby v oblasti průmyslového vlastnictví. Zajišťujeme zpracování přihlášek vynálezů a užitných vzorů, přihlašování patentů, užitných a průmyslových vzorů či ochranných známek, a to nejen v ČR, ale i v zahraničí, dále pak zastupování před úřady, vč. zastupování ve sporných řízeních, návrhy licenčních smluv, vyřízení změn v rejstříkových údajích, konzultace, překlady odborných textů aj.