• Detail firmy

.A.S.A. TS Prostějov, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v nakládání s komunálními, průmyslovými i nebezpečnými odpady, služby pro obce a sanační práce.

Adresa

Průmyslová 4407/1b
796 01 Prostějov

Okres: Prostějov
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26224178
DIČ:  CZ26224178

Výrobky, činnosti

služby odpadového hospodářství v ČR

Kontaktní údaje

Telefon: +420 582 302 755
Fax: +420 582 302 777
E-mail: fat@asa-cz.cz
E-mail: prostejov@asa-cz.cz
E-mail: ij@asa-cz.cz
WWW: www.asa-cz.cz
Další firmy v oboru

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

Rumpold 01 Vodňany, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje kompletní služby v oblasti odpadového hospodářství. Zaměřujeme se na svoz a likvidaci odpadů, odstraňujeme i nebezpečné a infekční odpady. Likvidujeme eternit, lepenku, asfalt. Nabízíme technická řešení, která 100% splňují všechny legislativní předpisy v dané oblasti a zároveň jsou pro klienta ekonomicky výhodná. Naše motto je: "Čistě a jistě".