• Detail firmy

T&CC s.r.o.

Základní popis

Vzdělávání a rozvoj jednotlivců i pracovních týmů se zaměřením na rozvoj sociálně psychologických dovedností a řízení lidských zdrojů.

Adresa

Vinohradská 184
130 52 Praha 3

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25726943

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a rozvoj jednotlivců

i pracovních týmů se zaměřením na rozvoj sociálně psychologických dovedností a řízení lidských zdrojů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 267 132 892
Telefon: +420 267 132 890
Mobil: +420 736 681 747

Kontaktní osoba

Martin Huml - Jednatel

Mobil: +420 603 420 073

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Mgr. Šárka Valverde

Poskytuji služby v oblasti výuky, překladů a tlumočení španělštiny. Nabízím překlady odborných i uměleckých textů, titulkování filmů apod. Pracovala jsem pro Hrad, Senát a Poslaneckou sněmovnu, různá ministerstva, Českou televizi, Filmový festival, pro řadu velvyslanectví španělsky mluvících zemí, ale i pro různé firmy a soukromé osoby. Účastním se rovněž mnoha festivalů a sympózií.

London Institute Praha, s.r.o.

Věnujeme se výuce cizích jazyků. Nabízíme výuku angličtiny pro firmy, jazykové pobyty v zahraničí, mezinárodní jazykové zkoušky, pomaturitní angličtinu, intenzivní jazykové kurzy apod. Zajišťujeme překlady do cizích jazyků - odborné jazykové překlady, expresní jazykové překlady a vícejazyčné překlady do cizích jazyků.

Tomáš Hanuš

Autoškola Tomáš Hanuš zajišťuje výuku a výcvik skupin A, B, C, D, E. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž pravidelná školení řidičů referentů a řidičů z povolání. Nabízíme rekvalifikační služby. Navštivte webové stránky firmy, kde naleznete vozový park, kterým disponujeme i ceník výcviků a školení.