• Detail firmy

S-servis bke, s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na výstavbu, vybavení a modernizaci tunelových střelnic především pro ozbrojené složky. Dodáme vybavení střelnic, zařízení a příslušenst

Adresa

Neužilova 35
625 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26236681

Výrobky, činnosti

Zaměřujeme se na dodávku technologií pro tunelové

Dodáváme zařízení a vybavení do sportovních a mysliveckých střelnic, střelecké laserové simulátory americké a holandské výroby

Kontaktní osoba

Ing. Antonín Brzobohatý - Jednatel

Mobil: +420 603 487 562
Další firmy v oboru

U HUBERTA LOVECKÉ POTŘEBY

Specializujeme se na prodej loveckých potřeb různých značek. Prodáváme zbraně, střelivo, oblečení a vybavení pro myslivce. Zajišťujeme znalecké posudky zbraní. Součástí poskytovaných služeb je i komisní prodej zbraní. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment zboží.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.

Ing. Jan Záruba

Zabýváme se dodávkou vybraných pochutin, vín, destilátů nebo dárkových předmětů. Jsme schopni dodat Vámi vybrané dobroty a pití na Vaše pořádané firemní či soukromé akce. Nabízíme vína z Moravy, vína ze zahraničí, destiláty či vinné mošty.