• Detail firmy

I.L.T.S. Praha, s.r.o.

Základní popis

odborné překlady soudní a úřední překlady /překlady s ověřením/ překlady průvodcovské literatury lokalizace manuálů a katalogů překlady scénářů, titulkování Tlumočení konsekutivní tlumočení simultánní tlumočení VIP tlumočení kongresové tlum

Adresa

Blanická 28
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27394701

Výrobky, činnosti

Překladatelství a tlumočnictví

odborné překlady soudní a úřední překlady /překlady s ověřením/ překlady průvodcovské literatury lokalizace manuálů a katalogů překlady scénářů, t

Kontaktní osoba

Mgr. Jáchym Košař - Jednatel

Další firmy v oboru

Jazyková škola RODET

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti výuky angličtiny. Poskytneme Vám kvalitní výuku a rozšiřování znalostí cizího jazyka. Nejen teoreticky, ale i prakticky. V naší nabídce naleznete vše od individuálního kurzu až po firemní lekce.

Jazyková škola ETC

Jsme jazyková škola v Praze, která vznikla v roce 1990 a nabízí jazykové kurzy všem, kteří chtějí zlepšit svůj cizí jazyk či zdokonalit a oživit své stávající znalosti. Nabízíme individuální a podnikové kurzy. Připravíme Vás pro státní i mezinárodní uznávané zkoušky. Nabízíme Vám i kurzy v zahraničí a tak Vám zajistíme se naučit cizí jazyk přímo v dané zemi. Překlady i soudně ověřené .

Pellar Ruben

Poskytujeme služby v oblasti překladů a tlumočení. Zabýváme se nizozemštinou, němčinou, romštinou, angličtinou a francouzštinou. Provádíme překlady odborných textů, soudní ověření, konsekutivní i simultánní tlumočení.