• Detail firmy

Lubomír Schmid

Základní popis

Sportovní stavby, výstavba sportovišť. Provádíme rekonstrukce a opravy tenisových kurtů, fotbalových hřišť, víceúčelových dvorců a sportovišť pro rekreační i závodní využití. Stavíme antukové tenisové kurty, umělé povrchy. Vlastní tenisový areál.

Adresa

Dukelská 1350
250 01 Brandýs nad Labem

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45121745

Výrobky, činnosti

Tenisová hřiště, antuková

Sportovní stavby, výstavba sportovišť. Provádíme rekonstrukce a opravy tenisových kurtů, fotbalových hřišť, víceúčelových dvorců.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 911 271
Mobil: +420 603 465 856
Další firmy v oboru

SPORTCENTRUM Brandýs s.r.o.

Nabízíme ubytování, sportovní vyžití, wellness a kongresové služby v hotelu Sportcentrum, který se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem. Poskytujeme slevy pro studenty, seniory a BENEFIT programy.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!

SPORT BALKÁN s.r.o.

Sport Balkán - velké prostory bowlingu jsou ideální pro firemní večírky, akce, studentské či narozeninové párty. Kulečník, squash, stolní fotbal, bowling.