• Detail firmy

ELECTROSUN, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme poradenství, konzultace a projekce v oblasti venkovního osvětlování, zejména pro veřejné osvětlení, osvětlení sportovišť a architektury.

Adresa

U Zvoničky 3
289 31 Bobnice

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25688553
DIČ:  CZ25688553

Výrobky, činnosti

Dekorativní osvětlení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 325 515 533
Mobil: +420 608 646 466
E-mail: obchod@electrosun.cz
WWW: elektrosun.cz

Kontaktní osoba

Michaela Šuková - Jednatel

Další firmy v oboru

FOTON - LED

Zabýváme se návrhem a realizací LED osvětlení bytů, kanceláří, provozoven, průmyslových objektů, institucí aj. Moderní LED světelné zdroje jsou dokonalou náhradou běžných i halogenových žárovek, úsporek a zářivek. V oblasti LED technologií a osvětlování působíme již od r. 2009, za tu dobu jsme získali bohaté zkušenosti a rovněž mnoho spokojených zákazníků. Světelný servis zajišťujeme po celé ČR.

Projekt Pro s.r.o.

Zabýváme se návrhem, dodávkou, instalací, údržbou a správou nejnovější pokrokové osvětlovací a parkovací technologie. Automatické parkovací systémy LogiPark, které jsou vždy realizován na míru dané firmě. Parkovací systémy v oblasti off-street parking a on-street parking. Osvětlovací technologie - světlíků Ciralight. Jsme výhradním dodavatelem této osvětlovací technologie.

Vladimír Polcar

Naše Kuchyňské a interiérové studio dodává kuchyně a nábytek na míru. Zajistíme komplexní služby, od 3D návrhu, přes dodávku, až po montáž kuchyně či nábytku. Součástí poskytovaných služeb je také zaškolení obsluhy kuchyně a montáž spotřebičů. Zabýváme se rovněž prodejem krbových kamen, litinových kotlů a sporáků. Jsme autorizovaným prodejcem zn. INFINI, TEKA, KUPPERSBUSCH, PLAMEN, INTERNATIONAL.