• Detail firmy

OM KOMPLEX s. r. o.

Základní popis

Cílem naší firmy je poskytnout zákazníkovi veškerý možný komfort při službách v oborech elektrické zabezpečovací signalizace, požární signalizace, budování přístupových a docházkových systémů

Adresa

Erno Koš´tála 1005
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  49813781
DIČ:  CZ49813781
Rok založení:  1993
Počet zaměstnanců:  11

Výrobky, činnosti

Zabezpečovací sítě

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 303 203
Mobil: +420 604 222 332
E-mail: omk@omkomplex.cz
E-mail: m.rulik@omkomplex.cz
WWW: www.omkomplex.cz

Kontaktní osoba

Stanislav Navrátil - Jednatel

Další firmy v oboru

PROMESA s.r.o.

Nabízíme výrobu plošných spojů. Zhotovujeme jednovrstvé plošné spoje, dvouvrstvé plošné spoje a vícevrstvé plošné spoje. Zajišťujeme i výrobu plošných spojů na zakázku a také prototypů plošných spojů.

MACOM SECURITY spol. s r.o.

V současné době firma nabízí komplexní ochranu majetku - zabezpečovací systémy (EZS), elektrické požární systémy (EPS), kamerové systémy (CCTV), kvalitní systémy pro kontrolu vstupu a docházky a systémy domácích telefonů a videotelefonů. Poradenství a prvotní návrh řešení je zdarma. Nabízíme komplexní služby, od návrhu, projektu, montáže, revize i následný servis.

MIWI-URMET Sp. z o.o.

MiWi-Urmet Sp. z oo je představitelem italské skupiny Urmet v Polsku. Naše firma byla založena v roce 1990. Pak jsme dali své první kroky na trhu telefonů. Ale nejsou omezeny, abychom se tohoto odvětví. Naše nabídka v průběhu doby rozšířena také o výrobky CCTV, zabezpečovacích systémů, řízení přístupu, požární poplach a automatických závor, oken a dveří.