• Detail firmy

Arrbo, s.r.o.

Základní popis

Vyrábíme a montujeme střechy a střešní konstrukce. Vyrábíme klasické vázané krovy z trámů, příhradové, sponkované vazníky typu gang-nail včetně statického návrhu. Tesařské konstrukce, dřevěné haly, půdní nástavby, altány. Impregnace a sušení dřeva.

Adresa

Pod farou 248
399 01 Milevsko

Okres: Písek
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45018031
DIČ:  098-45018031

Výrobky, činnosti

Stavební a truhlářské řezivo

Kontaktní údaje

Telefon: +420 382 521 214
Fax: +420 382 521 892
E-mail: arrbo@arrbo.cz
E-mail: awrbo@proactive.cz
WWW: www.arrbo.cz

Kontaktní osoba

Milan Řídký - Jednatel

Telefon: +420 241 406 361
E-mail: ridky@arrbo.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Bc. Petr Holub - Dřevěné konstrukce

Realizujeme návrhy a výrobu dřevěných konstrukcí jako jsou dřevostavby a krovy. Nabízíme příprava výrobní dokumentace dřevostaveb, krovů, schodišť, pergol a dalších. Zajišťujeme přípravu šablon 1:1 pro výrobu schodišť.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

Josef Novák

Nabízíme klempířské, pokrývačské a tesařské práce. Montujeme okapy i svody, vyrábíme i montujeme úžlabí a lemování. Realizujeme střechy na klíč a montujeme střešní okna. Zaměřujeme se na celé jižní Čechy. Rodinám s dětmi, párům i pro party přátel nabízíme příjemné ubytování v moderně zařízené chalupě v jižních Čechách a v penzionu U Tomáše v Jindřichově Hradci.