• Detail firmy

František Brehový - truhlářství

Základní popis

Vyrábíme schodiště, dveře, okna, vrata, atypický nábytek, kuchyně, firemní interiéry, vybavení prodejních butiků. Dále provádíme soustružení a frézování na CNC soustruhu a obrábění na pětiosém CNC centru.

Adresa

Slovanská 19/68, Hamiltony
682 01 Vyškov

Okres: Vyškov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10105433

Výrobky, činnosti

Zakázkové truhlářství

Kontaktní údaje

Telefon: +420 517 350 555
Mobil: +420 602 739 875
Fax: +420 517 351 033
E-mail: brehovy@brehovy.cz
WWW: www.brehovy.cz

Kontaktní osoba

František Brehový - Majitel

Další firmy v oboru

Jan Kubíček-Stolařství Kubíček

Specializujeme se na výrobu dřevěného nábytku na míru. Pracujeme s moderním provedením v podobě laminované dřevotřísky nebo z dřevěného masivu. Vyrábíme postele na zakázku, ložnice na zakázku, skříňové stěny, zakázkové vestavěné skříně, dřevěná zábradlí, dřevěné schody, jídelní i kancelářské stoly, dřevěné obklady stěn, dětské pokoje, kuchyňské linky, kancelářský i lékárenský nábytek.

Petr Blažek - Stolařství

Zabýváme se stolařskou výrobou. Nabízíme výrobu kuchyní na míru, vestavěných skříní a zakázkového nábytku. Vyrábíme kancelářský nábytek, interiéry restaurací či dětské pokoje.

Tomáš Tresner - nábytek na míru

Vyrábíme dřevěný nábytek na míru. Součástí našich služeb je zaměření, výroba z kvalitních materiálů, dovoz hotového výrobku i jeho montáž na místě. Vestavěné skříně, postele, kuchyňské linky, ložnicový nábytek - na míru dle přání zákazníka. Pokládáme plovoucí podlahy v lokalitách Židlochovice, Brno a okolí.