• Detail firmy

Aleš Loučka

Základní popis

Prodej, montáž a servis televizních antén a satelitní techniky. Dodáváme komplety pro pozemní a satelitní digitální vysílání. Provádíme montáže a servis pro elektronické zabezpečení objektů proti krádeži EZS od firmy Jablotron, kamerové systémy.

Adresa

Kloboučky 140
664 84 Zastávka u Brna

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66546079

Výrobky, činnosti

Elektronické zabezpečení objektů EZS

Kontaktní údaje

Mobil: +420 724 212 257
E-mail: loucka@loucka.cz
WWW: www.loucka.cz

Kontaktní osoba

Aleš Loučka - Majitel

Další firmy v oboru

ELEKTROCOM, spol. s r.o.

Zabýváme se dodávkou, montáží a servisem IT a telekomunikačních technologií. Dodáváme kamerové a elektronické zabezpečovací systémy, provádíme jejich servis a revize. Instalujeme a opravujeme WiFi a LAN sítě. Jsme stálým partnerem O2 pro zřizování internetových linek u koncových zákazníků.

VVservis, s.r.o.

Nabídka správy a údržby nemovitostí, ostrahy osob a majetku. Zajišťujeme dodávku a montáž zabezpečovacích systémů. Realizujeme školení BOZP a požární ochrany. Nabízíme ubytování ve vinařské oblasti Kobylí na Jižní Moravě.

SYSTEMOTRONIC, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby pro bezpečnost strojů. Specializujeme se na posouzení rizik, programování PLC a dodávku zařízení pro zajištění bezpečnosti. Zajišťujeme distribuci výrobků od firem - Pilz, BBH, Bihl + Wiedemann, Jean Müller, Zander Aachen, Eaton, Brainboxes, Castell Safety, Woertz a Reer. Nově Vám zpracujeme i návrh a zajistíme výrobu jednoúčelových strojů.