• Detail firmy

Müller-Technik CZ s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se zakázkovou výrobou technických dílů vstřikováním převážně pro automobilový průmysl. Zpracováváme téměř všechny termoplastické hmoty s výji

Adresa

Zemědělců 72
273 02 Tuchlovice

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27462153

Výrobky, činnosti

Vstřikování plastů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 312 511 050
E-mail: info@mueller-technik.cz
WWW: www.mueller-technik.cz

Kontaktní osoba

Korfman - Ředitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Milan Vít

Již více než 25 let se zabýváme výrobou forem a nástrojů. Výrobní program zahrnuje vstřikovací a sklářské formy (ocelové i tvrdokovové) a lisovací nástroje. Naše nástrojárna zajišťuje nejen výrobu, ale i konstrukci a odzkoušení forem či nástrojů. Formy a nástroje vyrábíme dle výkresové dokumentace nebo dle vzorku výlisku. Některé ukázky našich výrobků naleznete na webových stránkách firmy.

Stabilplastik spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu a prodej přepravních palet, výrobků z recyklovaného plastu a mobilních silničních svodidel. Palety lze i pronajmout. Provádíme bezplatnou likvidaci plastových odpadů. Sídlíme v Měšicích u Prahy.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.