• Detail firmy

Invisible Creations

Základní popis

Vytváříme webové prezentace. Poskytujeme služby grafického studia. Návrhy firemních log, potisků textilu, obalů, vizitek a pozvánek.

Adresa

S. K. Neumanna 1576
436 01 Litvínov

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  86714511

Výrobky, činnosti

Web design

Vytváříme webové prezentace. Poskytujeme služby grafického studia. Návrhy firemních log, potisků textilu, obalů, vizitek a pozvánek.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 254 763
E-mail: khejkal@centauri.cz
WWW: www.hejkal.com

Kontaktní osoba

Ing. Karel Hejkal - Majitel

Další firmy v oboru

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

ÚČTO A GRAFIKA

Zajišťuji externí zpracování účetnictví a mezd, zpracování daní a daňovou optimalizaci. Druhou činností, které se věnuji, je tvorba grafiky. Vyrábím a prodávám grafické koláže a šperky.