• Detail firmy

Jiří Kozohorský - "RUTEX"

Základní popis

Zabýváme se textilní výrobou rukavic vycházkových, sportovních, dětských, pracovních, pro speciální účely a podšívek do rukavic.

Adresa

Puchmajerova 322
338 28 Radnice

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47057033

Výrobky, činnosti

Ochranné rukavice, pracovní rukavice

Kontaktní údaje

Telefon: +420 371 795 801
Mobil: +420 777 020 289
Fax: +420 371 795 801
E-mail: kozohor@tiscali.cz
WWW: sweb.cz/jkrutex

Kontaktní osoba

Jiří Kozohorský - Majitel

Další firmy v oboru

VULKAN - Medical, a.s.

Naše akciová společnost dodává zdravotnický materiál značky DONA. Snažíme vyjít vstříc i těm, kteří nemohou pracovat v latexu a rozšířili jsme portfolium o výrobky z vinylu, syntetického latexu, polymerovaného latexu a dalších antialergických materiálů.

EXTE SPOJ s.r.o.

Zabýváme se prodejem nářadí, spojovacího materiálu, kotevní techniky, tesařského kování, brusiva, stavební a průmyslové chemie, hutního materiálu, ochranných pomůcek a dalšího zboží. Nabízíme nestandardní spojovací materiál pro automobilový průmysl a stavebnictví. Zajišťujeme záruční a pozáruční servis zn. POWERPLUS.

Lukáš Kořínek

Specializujeme se na prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných pracovních pomůcek. Nabízíme pánské pracovní oděvy, dámské pracovní oděvy, montérkové blůzy, montérkové kalhoty, pracovní oděvy pro kuchaře, pracovní haleny, pracovní kombinézy, pracovní holeňovou obuv, pracovní reflexní prvky, pracovní pláště, univerzální pracovní kalhoty, kuchařské rondony a zástěry.