• Detail firmy

J.E. NÁBYTEK

Základní popis

Nábytek na zakázku. Vyrábíme nábytek na míru, vestavěné skříně, kuchyně, kuchyňské linky, ložnice, předsíně, obývací pokoje, kancelářský, dětský a studentský nábytek.

Adresa

Bojská 1859/7
412 01 Litoměřice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  72576634
DIČ:  CZ6606180130
Rok založení:  2007
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Nábytek

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 833 165
E-mail: J.E.Nabytek@seznam.cz
WWW: www.jenabytek.com

Kontaktní osoba

Jiří Evald - Majitel

Další firmy v oboru

Jan Trkal

Zabýváme se truhlářskou výrobou. Na zakázku vyrobíme bytový nábytek, vestavěné skříně, kuchyňské linky, kancelářský nábytek (i atypický), okna, dveře, schodiště, pergoly, altány, stání pro auta, zahradní nábytek a mnoho jiného. Neváhejte nás kontaktovat!

ALNUS s.r.o.

Truhlářství ALNUS spol. s r.o. se sídlem a provozovnou v Žatci vzniklo v květnu 1992 transformací truhlárny státního podniku DEHOR Most. Hlavním programem společnosti je zakázková výroba individuálních truhlářských produktů (klasický bytový i nebytový nábytek, ucelené sestavy bytových a komerčních interiérů, drobné a jednoduché truhlářské a bytové prvky či nestandardní speciality).

Otto Sábl

Naše truhlárna Vám vyrobí veškerý nábytek na míru - od kuchyňských linek, přes bytový a kancelářský nábytek, až po pergoly, altány či zahradní domky. Zadejte nám své požadavky a my se postaráme o to, abychom splnily Vaše představy. Dodáme Vám výrobek ve vysoké kvalitě - spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě!