• Detail firmy

Ferokoma, s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se výrovou kovových dílů školního a kancelářského nábytku. Provádíme práškové lakování, svařování i ohýbání profilů a trubek.

Adresa

Petřvald-Petřvald 1-Petřvald 335
742 60 Petřvald 1 - Petřvald

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26807891
  • Služby

Výrobky, činnosti

Práškové lakování

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 754 067
Mobil: +420 603 443 009
E-mail: ferokoma@ferokoma.cz
WWW: www.ferokoma.cz

Kontaktní osoba

Ing. Vladimír Palica - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOMOR, s. r. o.

Dodavatel zařízení pro povrchové úpravy a zneškodnění průmyslových odpadních vod. Dodávky těchto celků zajišťujeme komplexně (tj. „na klíč“), od projekce přes zpracování výrobní dokumentace, výroby až po kompletní montáž zařízení.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.