• Detail firmy

rovAn PROMO STUDIO - Roman Vágner

Základní popis

Konkrétními cíli firmy rovAn PROMO STUDIO je obchodní provázanost, podpora a spolupráce mezi jednotlivými partnery s nabídkou zajištění komplexních služeb reklamy a propagace.

Adresa

Veselá 5
600 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  64278743

Výrobky, činnosti

Věrnostní a VIP programy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 605 292 735
E-mail: rovan@rovan.cz
WWW: www.rovan.cz

Kontaktní osoba

Roman Vágner - Majitel

Další firmy v oboru

ZOXÍ s.r.o. personální agentura

Naše česká firma ZOXÍ s.r.o. působí jako personální agentura. Orientujeme se na oblast Brno a Brno-venkov. Zajišťujeme zprostředkování pracovníků do provozu obchodů, skladů, výroby i úklidových služeb. Poskytujeme poradenství v oblasti personalistky a trhu práce.

FAST FORWARD s.r.o.

Nabízíme firmám marketingové služby v oblasti reklamy. Specializujeme se na strategie, kreativní dovednosti, komplexní reklamní činnost a pořádání firemních eventů. Sídlo naší společnosti se nachází v Brně, naše pobočky však naleznete i Bratislavě a Dubaji.

NEON Burianová, s.r.o.

Světelná a nesvětelné plastická loga a nápisy prosvětleny LED diodami. Nápisy z neonových trubic. Světelné panely a výstrče prosvětleny LED diodami nebo zářivkami. Dále nápisy z tvrzeného polystyrenu, tisk plakátů, polepy výloh, velkoplošný tisk a polep aut. Vše pro vaši reklamu od návrhu přes výrobu a montáž. Servis po celou dobu životnosti.