• Detail firmy

Gotam, s.r.o.

Základní popis

Nabízí kompletní rozsah veletržních, reklamních a grafických služeb. Od roku 2008 zajištujeme prodej švédských mobilních prezentačních systémů.

Adresa

Minská 132/100
616 00 Brno - Žabovřesky

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26959810

Výrobky, činnosti

Prezentační systémy a reklamní panely

Kontaktní údaje

Telefon: +420 542 213 105
Mobil: +420 775 680 047
E-mail: info@gotam.cz
WWW: www.gotam.cz

Kontaktní osoba

Karel Suchý - Majitel

Alena Suchá - Jednatel

Další firmy v oboru

Ing. Aleš Svoboda - TOPmedia

Specializujeme se na dodávky audiovizuální a prezentační techniky. Dodáváme projektory, plátna, interaktivní a prezentační tabule včetně příslušenství, výukové a prezentační tablety a vysoce kvalitní ozvučení zasedacích místností, sálů, poslucháren či učeben. Kompletní nabídku audiovizuální a prezentační techniky naleznete na našich webových stránkách. Navštivte nás!

Fifty Free s.r.o.

Hlavním zaměřením společnosti Fifty Free s.r.o. je reklamní činnost, marketing a pronájem velkoplošných LED a LCD obrazovek, bezrámečkových (seamless) obrazovek a dotykových obrazovek + audio-video.

Lubomír Vlk

Poskytujeme odborné služby v oblasti elektrikářských prací. Zaměřujeme se na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace, hromosvody, rozvaděče NN, elektronické zabezpečovací systémy, televizní rozvody a systémy, domácí telefony a videotelefony, strukturované kabeláže apod. Provádíme měření termokamerou, revize elektrického ručního nářadí a mnoho dalšího.