• Detail firmy

Petr Nováček

Základní popis

Provoz kontejnerového odvozu sutí, zeminy a komunálních odpadů. Dovoz písku, štěrku, betonu a jiných sypkých stavebních materiálů.

Adresa

Nádražní 160
667 01 Židlochovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  70494304
DIČ:  CZ7908103863

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Kontaktní údaje

Mobil: +420 606 727 502
E-mail: info@novacek-kontejnery.cz
WWW: www.novacek-kontejnery.cz

Kontaktní osoba

Petr Nováček - Majitel

Petr Nováček - Majitel

Telefon: +420 606 727 502
E-mail: novacek.petrik@seznam.cz
Další firmy v oboru

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.

AD Šafář s.r.o.

Podnikáme v oblasti vnitrostátní a mezinárodní nákladní dopravy. Naší hlavní aktivitou je silniční nákladní doprava a spedice. Přepravujeme náklady z oborů strojírenského, automobilového, slévárenského, stavebního, farmaceutického průmyslu aj. Dále se zabýváme spediční činností a kompletní logistikou včetně skladování. Jsme schopni přistavit vozidlo na míru dle požadavků zákazníka.

ADRIT s.r.o.

Činnost naší firmy je rozdělena do několika oblastí. Od r. 1992 zajišťujeme: - autodopravu s HR - pronájem autojeřábu - jeřábnické práce Od r. 2007 jsme do našich služeb zahrnuli: - pojištění osob, majetku, firem od ČPP - správu počítačových sítí Od r. 2011 se věnujeme: - měření termokamerou Působíme v Brně a okolí, zde máme dispečink i veškeré zázemí pro strojový a vozový park.