• Detail firmy

Danielson, s.r.o.

Základní popis

Vysokonákladový potisk a výšivky textilu. Vytváříme plnobarevné separační a CMYKové tisky. Tiskneme speciální tiskové efekty - kombinované tisky s výšivkou. Dodáváme textil a šijeme jej na zakázku.

Adresa

Na vítězné pláni 1719/4
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27430529

Výrobky, činnosti

Reklamní předměty s potiskem

Kontaktní údaje

Telefon: +420 774 226 226
E-mail: info@danielson.cz
WWW: www.danielson.cz

Kontaktní osoba

Daniel Maťák - Majitel

Mobil: +420 774 251 381
Další firmy v oboru

CzechSouvenirs

Zaměřujeme se na výrobu, prodej a distribuci originálních ČESKÝCH značkových SUVENÝRŮ. Naše upomínkové předměty jsou vyráběné v Čechách. Dodáváme je do obchodních a hotelových sítí, firmám (pro obchodní partnery či kolegy ze zahraničí) i jednotlivcům (dárky zahraničním hostům či hostitelům). Věnujeme se i poradenství a obchodním službám pro řízení prodeje suvenýrů. Rádi poradíme i Vám.

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

Trilabit studio s.r.o.

Nabízíme služby Trilabit studia s.r.o. Prodáváme a vyhotovujeme dárkové předměty dle vlastních návrhů. Poskytujeme tiskařské služby - velkoplošný, málonákladový nebo ofsetový tisk. Rovněž se zaměřujeme na grafický design a výrobu multimediálních CD. Více informací na našich internetových stránkách.