• Detail firmy

RAGTOOLS s.r.o.

Základní popis

Zaměřujeme se na analýzu, vývoj a zajišťování provozu softwarových aplikací a informačních systémů včetně poradenství. Zajišťujeme portálová řešení, i

Adresa

Jožky Jabůrkové 698/14
624 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26223520
DIČ:  CZ26223520

Výrobky, činnosti

Vývoj software

Kontaktní údaje

Telefon: +420 541 562 105
Mobil: +420 775 234 649
E-mail: gavalec@ragtools.cz
E-mail: info@ragtools.cz
WWW: www.ragtools.cz

Kontaktní osoba

Ing. Radovan Gavalec - Jednatel

Další firmy v oboru

KELOC CS , s.r.o.

Specializujeme se na komplexní řešení ekonomického informačního systému. Dodáváme ekonomický software pro malé, střední i velké firmy. Nabízíme i jednotlivé moduly pro konkrétní potřeby Vašeho podnikání. Nabízíme účetní program pro malé firmy, oborově neutrální balíčky či speciální oborové balíčky. Pro Vaše zaměstnance i školení firemního software. Poskytujeme servis účetního softwaru.

A-WebSys, spol. s r.o.

Společnost A-WebSys, spol. s.r.o. nabízí komplexní služby v oblasti internetových aplikací a tvorby webových prezentací. Hlavní náplní společnosti A-WebSys je tvorba rozsáhlých internetových aplikací, webových prezentací a internetový marketing.

LESAK s.r.o. - Váhy a vážicí systémy

Specializujeme se na prodej, servis a výrobu vah, vážicích a pokladních systémů. Nabízíme obchodní a průmyslové váhy širokého spektra využití, standardních i atypických rozměrů a provedení. Lze vybírat z našeho e-shopu nebo vyrobíme váhu na zakázku dle specifických požadavků zákazníka.