• Detail firmy

V120 s.r.o.

Základní popis

Spotřební materiál pro PC

Adresa

Veveří 120
616 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27682064
DIČ:  CZ27682064

Výrobky, činnosti

Spotřební materiál pro tiskárny a kopírky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 530 310 157
Mobil: +420 737 326 415
E-mail: karc@v120.cz
WWW: www.v120.cz

Kontaktní osoba

Ing. Petr Karč - Jednatel

Martin Zámečník - Jednatel

Další firmy v oboru

NOSOVA TISKÁRNA

Polygrafickou výrobou se zabýváme již od roku 1991. Poskytujeme kompletní tiskařské služby, od grafických návrhů a zpracování až po zajištění dopravy. Mezi naše činnosti patří: ofsetový tisk, digitální tisk, velkoplošný tisk, knihtisk, řezaná grafika – plotr, potisk reklamních předmětů, výroba CTP desek apod. Tiskneme letáky, prospekty, vizitky, malovací kalendáře (dětské, narozeninové).

Ing. František Čechura - Reklamní a polygrafická činnost

Věnujeme se hlavně zpracování a výrobě tiskovin a distribuci a brandingu reklamních předmětů. V chráněné dílně tiskneme na malonákladovém digitálním stroji, provádíme knihařské práce, ražbu, výsek, slepotisk. Potiskujeme reklamní předměty sítotiskem a tampoprintem. Každá zakázka je pro nás důležitá od přípravy grafiky až po konečný produkt.

Libor Gregorovič - vůně interiéru FrePro

Specializujeme se na prodej profesionálních vůní do interiérů FrePro. V nabídce máme různé interiérové vůně, vůně na WC, aromatická sítka do pisoárů, osvěžovače vzduchu a další. Zaměřujeme se také na vůně do kanceláří nebo do bytu. Nabízíme programovatelné osvěžovače vzduchu, vůně do osvěžovače vzduchu, vonné sítko do pisoáru a další.